TFTAK Tallinna Toidumessil

Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus osaleb esimest korda 25.-27.10 Tallinna Toidumessil enda väljapanekuga.

Eesti suurim ja pikima traditsiooniga kõiki toiduvaldkondi liitev mess tähistab oma 25. aastapäeva. 1993. aastal pandi alus traditsioonile, milles on peegeldunud Eesti majanduse areng ja muutused ning kus on vahetunud põlvkond oma ala asjatundjaid, ettevõtjaid.
Turu avatus, trendide omaksvõtt, tootearendus, tehniline innovatsioon – need märksõnad on Eesti toiduturu ja toitlustuse arengu iseloomulikeks tunnusteks.
Toidumessid on läbi aegade olnud kohaks, kus uut toodet või teenust erialapublikule esitleda, kontakte luua ja vanu partnereid taas tervitada.

Mess erialaproffidele

Tallinna Toidumess avab oma uksed 25.–27. oktoobril. Eesti Näituste messikeskuse täidavad Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, müüjate ja vahendajate esindajad – kokku enam kui 7000 toiduvaldkonna liidrit, otsustajat või alal alustajat. Kohal on toiduprofid lähinaabrite juurest.

Eesti toit

Eesti Vabariigi 100 aasta juubeliks valmistumisel on messil kesksel kohal Eesti toit. Vanade tegijate tootearendus, uuenduslikkus ning uute väiketootjate aktiivne turuletulek teevad messi väljapanekud atraktiivseks igat liiki edasimüüjatele. Ulatusliku valikuga Eesti toodetega toidumess on ühtmoodi ligitõmbav nii Eestist kui ka kaugemalt saabunud külastajatele.

Loe lähemalt siit