TFTAK ja avatud innovatsioon

Director on ainus eestimaine äri- ja juhtimisajakiri, mis räägib ettevõtlusest ja juhtimisest lihtsalt ja inspireerivalt. See on ilma mingi kahtluseta nii ettevõtete kui ka avaliku sektori organisatsioonide jaoks Eesti kõige efektiivsem juhtimiskoolitus, mis pakub teadmisi ja inspiratsiooni, annab jõudu nii era- kui avaliku sektori juhtidele ning kannustab nende tiimiliikmeid nutikamalt tegutsema.

Värskeimas numbris on pikem lugu avatud innovatsioonist, kus saab sõna sekka ka Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus.

Avatud innovatsioon ei tähenda vaid värskete ideede kaasamist suurtesse megastaar-ärihiiglastesse, sama hästi annab see väiksematele organisatsioonidele ja idufirmadele võimaluse oma tooteid-teenuseid koostööplatvormide kaudu müüa riikides ja turgudel, kuhu nad muidu ligi poleks pääsenud, kirjutab Raul Kalev (Winston Communication).

„Avatud innovatsioon aitab näha asju värskest perspektiivist. Nii saab kuulata teistmoodi mõtlevaid inimesi, kes üksteist täiendavad. Enam ei pea kinni jääma oma maja piiridesse ega ajaloosse, mis kinnitavad, et neid asju oleme juba tulemusetult viie aasta eest katsetanud. Klientide ja partnerite uute ideede kaasamisel tekib positiivne emotsionaalne seotus. Iga partner maksab ise kinni oma arenduse ning kõiki juhib ind, mitte sund…

Loe lähemalt siit