Elsavie mikrobioomi analüüsi komplekt sai Kuldmuna2020 tunnustuse

Kuldmuna2020 konkursile esitatud Elsavie mikrobioomi analüüsi proovivõtukomplekt jõudis konkursi shortlisti kategoorias Disain: Erioskused / Infograafika

Lisaks pidas žürii seda ka auhinna vääriliseks. Kuna Kuldmuna on ikkagi eelkõige reklaamiauhindade konkurss, siis žüriil fantaasiast ja huumorimeelest puudust pole – auhind mis Brand Manuali ja Dint OÜ disainerite koostöö tulemusel TFTAKi Elsavie kaubamärgile välja töötati, on tulenevalt toote sisust nimetatud: “Hädamuna”

Vaata Elsavie ja ka teisi konkursitöid siit: http://defol.io/kuldmuna/2020-elsavie-mikrobioomi-test

Aitäh Tuuli Laumets, Kaili Kallas, J.Margus Klaar ja Brand Manual et mikrobioomi proovivõtukomplektile selle pilkupüüdva pakendi tegite!

Mis on mikrobioomi analüüs?

Elsavie mikrobioomi test annab põhjaliku ülevaate, millised bakterid elavad uuritava inimese sooles. Selle põhjal antavad soovitused aitavad parandada toitumist ja seeläbi ka üldist tervist.

Analüüsi standardpakett sisaldab ühte mikrobioomi analüüsi, mille võtmiseks vajalik proovivõtukomplekt saadetakse analüüsi tellijatele mugavaks koduseks proovivõtmiseks.

Mikrobioomi analüüsi raportist saab teada:

  • tulemuste ülevaate koos mikroobikoosluse tervise seisukohalt olulisemate näitajatega;
  • ülevaate bakterisugukondadest teie soolekoosluses;
  • soovitused menüü optimeerimiseks ja seedimise toetamiseks;
  • hinnangu analüüsitud mikroobikoosluse mitmekesisuse, liigirikkuse, piimhappebakterite hulga, rasvade ja valkudega ning põletikega seotud bakterite ja võihapet tootvate bakterite kohta, võrdlused tervete eestlaste kontrollrühmaga ning võimalusel/vajadusel edasised soovitused;
  • Lisad. Täiendavad tabelid kirjeldamaks Teie mikroobikoosluse selliste bakterite osakaalu, mis esinevad Teil suurimas hulgas, mis on levinud kontrollrühma mikroobikoosluses ning, mida seostatakse põletikega. Antud tabeleid soovitame analüüsida koos spetsialistiga.

Mikrobioomi analüüsi saab tellida: www.microbiome.ee

Mikrobioomi analüüs, microbiome test

Auhinnatud mikrobioomi analüüsi proovivõtu komplekt