Teenused

TFTAKi laboris pakume bakterikoosluste metagenoomse sekveneerimise teenust 16S rRNA alusel ja seenekoosluste tuvastamist (sekveneerimist) ITS2 protokolli abil. Oleme võimelised DNA-d eraldama väga erinevatest allikatest nagu keskkonna-, mulla-, taime- ja toiduproovid ning toidutööstuste erinevad tootmisetapid, et kontrollida kvaliteeti või tootmisparameetreid ning hinnata bakterite või seente esinemist. Bakteriproovide jaoks pakume ka täisgenoomi järjestamist (WGS).

Kasutame tööks tipptasemel iSeq 100 sekvenaator (Illumina), mis põhineb komplementaarsel metallioksiid-pooljuhtide (CMOS) tehnoloogial. Viimati optimeeritud ühekanaliline sekveneerimine SBS-tehnoloogia abil vähendab märkimisväärselt sekveneerimise kulusid, säilitades samal ajal kõrge andmete kvaliteedi, võimaldades meil pakkuda kiiret ja kvaliteetset teenust.

Töövoog algab DNA eraldamisega ja lõpeb täieliku aruande genereerimisega, sealhulgas bioinformaatiliste andmete analüüs, kasutades Bioni, Mothuri, QIIME, DADA2 programme amplikonide järjestamiseks ja MetaPhlAn2, HUMAnN2 WGS-i tõlgendamiseks.

Oleme klientide soovide ja eelistuste osas paindlikud partnerid ning arvestame iga tellimusega individuaalselt. Oleme suurte kogemustega vajaliku puhtusega DNA eraldamisel erinevatest lähtematerjalidest ja valmis töötama keerukate ja ebatavaliste ülesannetega. Tugevale teaduslikule alusele tuginedes oleme valmis osalema uurimisprojektides ja tehnoloogia arendamisel.

Inimese soole mikrobioomi analüüs

Pakume sekveneerimisteenust (NGS) kirjeldamaks inimese soolebakterite kooslust.
Meie põhitähelepanu on suunatud inimese soolestiku mikrobioomi kindlakstegemisele. Pakume paketti, mis sisaldab küsimustikku, komplekti väljaheidete jaoks koos üksikasjalike juhistega, sekveneerimist, andmete analüüsi ja täielikku aruannet koos personaalsete soovitustega toitumise, elustiili ja võimalike riskide kohta, mis põhineb teie andmete põhjalikul võrdlusel tervetest inimestest koosneva võrdlusrühmaga.
Lisaks pakume inimese naha, suu või tupe mikrobioomi DNA eraldamist, sekveneerimist ja andmete analüüsi.

Toitumisuuringud toitude mõju hindmaiseks mikrobioomile

Viime läbi toitumisuuringuid, koostame küsimustikke, raporteid. Täpsemate koostöövõimaluste arutamiseks võta meiega ühendust.